X

6P0A2740 copy.jpg

Svadby

Svadobná hostina, oslava jubilea, stužková slávnosť, plesy, krstiny, meeting Vašej firmy? Hotel Šariš Vám ponúka vo svojej klimatizovanej reštaurácii s kapacitou 140 osôb kompletný cateringový servis a výzdobu svadobnej sály podľa Vašich požiadaviek.

 

zµava zlatníctvo.jpgAko poďakovanie, že ste sa rozhodli prežiť Váš najkrajší deň práve v Hoteli Šariš, Vám venujeme  poukážku s 15% zľavou na nákup obrúčok v zlatníctve GOLDEN ISLAND. Novomanželom ponúkame izbu zdarma a svadobným hosťom poskytneme zľavu 30% na ubytovanie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s organizovaním svadieb a spoločenských akcií Vám vieme odporúčiť najlepších fotografov, kameramanov, hudobné skupiny a cukrárov, ktorí Vám napečú nezabudnuteľnú svadobnú tortu.

 

Povedali o nás:

Dominika Olejárová Kunstová: My sme mali svadbu len nedávno ( 8.9.2018) a všetko bolo jednoducho super, zorganizované, pripravené a splnilo to naše očakávania na 100%. Celému personálu a pani manažérke patrí náš veľký obdiv a poďakovanie za skvelé zvládnutie a priebeh nášho dňa D. Som naozaj veľmi rada, že som si na svadbu vybrala tento hotel a všetkým ho veľmi odporúčam na akúkoľvek akciu. Určite Vám zachováme aj naďalej priazeň a ešte raz ĎAKUJEME! :)

Jana Madliaková: Ak sa chystáte organizovat svadbu v Bardejove, Hotel Šaris je vynikajúca voľba. Ako nevesta nepochádzajúca z tohoto mesta a organizujúca svadbu na diaľku, si služby tohoto zariadenia veľmi pochvaľujem. Postarali sa o nádhernú výzdobu, hostia si nevedeli vynachváliť jedlo, s ubytovaním boli všetci spokojní... Hotelový personál "makal" až do rána, stále s úsmevom na tvári. Všetci boli veĺmi milí a ústretoví. Hotel je blízko centra, a ak Vašu svadbu organizujete aj ako výlet pre pribuznych, tak je to ideálna poloha na spoznanie mesta. Oceňujem profesionálny prístup a odporúčam sa tam zastaviť, či už z dôvodu svadby, alebo len tak.

Petra Skopalová: Obrovské ĎAKUJEME patrí Hotelu Šariš a celému personálu, ktorý splnil naše predstavy o svadobnom dni na sto percent. Aj napriek tomu, že sme boli druhá svadba v dvoch dňoch, všetko prebehlo na jednotku, jedlo aj výzdoba boli dokonalé, personál usmievavý a ústretový. Naši hostia boli maximálne spokojní a my sme si náš svadobný deň mohli naplno užívať!

Viac milých recenzií na facebook

Ukážky z našej výzdoby //