X

 

Svadby

Svadobná hostina, oslava jubilea, stužková slávnosť, plesy, krstiny, meeting Vašej firmy? Hotel Šariš Vám ponúka vo svojej klimatizovanej reštaurácii s kapacitou 140 osôb kompletný cateringový servis a výzdobu svadobnej sály podľa Vašich požiadaviek.

 

zµava zlatníctvo.jpgAko poďakovanie, že ste sa rozhodli prežiť Váš najkrajší deň práve v Hoteli Šariš, Vám venujeme  poukážku s 15% zľavou na nákup obrúčok v zlatníctve GOLDEN ISLAND, poukážku so zľavou 45,- € na svadobné šaty v salóne MM a 15% zľavu na čepenie od speváckej skupiny Čepenice, Novomanželom ponúkame izbu zdarma a svadobným hosťom poskytneme zľavu 30% na ubytovanie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s organizovaním svadieb a spoločenských akcií Vám vieme odporúčiť najlepších fotografov, kameramanov, hudobné skupiny a cukrárov, ktorí Vám napečú nezabudnuteľnú svadobnú tortu.

 

Povedali o nás:

Lenka Jurkovová : Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať hotelu Šariš za zorganizovanie našej slovensko-portugalskej svadby. Počnúc manažérkou hotela a jej vysoko profesionálnym, chápavým pristupom cez milé a usmievavé svadobné agentky, recepčné, čašníčky, chyžné. Vy všetci ste sa stali súčasťou nášho veľkého dňa, ktorý sa aj vďaka Vám stal nezabudnuteľným. 

Osobitné ďakujem patrí kuchárom, ktorí sa postarali o fantastické chody, ktoré predčili naše očakávania a za ochotu pripraviť obedy v sobotu a v nedeľu pre svadobčanov mimo otváracích hodín reštaurácie, veľmi sme si to cenili.
Hotel Šariš si zaslúži viac ako 5hviezdičiek, my osobne ho môžeme len odporučiť všetkým párom ktorí sa rozhodnú kráčať spoločnou cestou na ktorú pohodový a bezstarostný vstup garantuje svadobná hostina v hoteli Šariš.

PS: Výzdoba bola prenádherná a moja vysnívaná orchidea na svadobnom stole bola jednoducho famózna.

Dominika Olejárová Kunstová: My sme mali svadbu len nedávno  a všetko bolo jednoducho super, zorganizované, pripravené a splnilo to naše očakávania na 100%. Celému personálu a pani manažérke patrí náš veľký obdiv a poďakovanie za skvelé zvládnutie a priebeh nášho dňa D. Som naozaj veľmi rada, že som si na svadbu vybrala tento hotel a všetkým ho veľmi odporúčam na akúkoľvek akciu. Určite Vám zachováme aj naďalej priazeň a ešte raz ĎAKUJEME! :)

Jana Madliaková: Ak sa chystáte organizovat svadbu v Bardejove, Hotel Šaris je vynikajúca voľba. Ako nevesta nepochádzajúca z tohoto mesta a organizujúca svadbu na diaľku, si služby tohoto zariadenia veľmi pochvaľujem. Postarali sa o nádhernú výzdobu, hostia si nevedeli vynachváliť jedlo, s ubytovaním boli všetci spokojní... Hotelový personál "makal" až do rána, stále s úsmevom na tvári. Všetci boli veĺmi milí a ústretoví. Hotel je blízko centra, a ak Vašu svadbu organizujete aj ako výlet pre pribuznych, tak je to ideálna poloha na spoznanie mesta. Oceňujem profesionálny prístup a odporúčam sa tam zastaviť, či už z dôvodu svadby, alebo len tak.

Petra Skopalová: Obrovské ĎAKUJEME patrí Hotelu Šariš a celému personálu, ktorý splnil naše predstavy o svadobnom dni na sto percent. Aj napriek tomu, že sme boli druhá svadba v dvoch dňoch, všetko prebehlo na jednotku, jedlo aj výzdoba boli dokonalé, personál usmievavý a ústretový. Naši hostia boli maximálne spokojní a my sme si náš svadobný deň mohli naplno užívať!

Viac milých recenzií na facebook

Ukážky z našej výzdoby //